Bize Ulaşın

0533 473 68 28
Adal Yapı Proje
Adal Park Evleri 1

2000 m2’lik arazi içerisine yerleşmiş olan sitemiz, Samsun ilinin en yaşanılır bölgelerinden biri olan Atakum ilçesinde konumlanmıştır.

Cağaloğlu Bulvarına 100 m, raylı sisteme 300 m, sahil yoluna 600 m, hastanelere 1 km mesafede bulunan Adal Park, market ve okul bölgelerine yakınlığı ile de cazip bir tercih sebebi olmaktadır.

Herşeyin iyi planlanlandığı site içerisinde kotların ana yollara hakimiyeti ve manzarasının, ferahlığının yanısıra çocuklarınızın   rahatça oynayabileceği oyun alanları ve en güzel aktivitelerden biri olan yüzme sporunu gerçekleştirebileceğiniz yüzme havuzu ile sağlıklı ve huzurlu bir yaşam konsepti sunmaktadır.

Site içerisinde bulunan açık otopark ile araçlarınız kontrol altında olacaktır. Projede hayatınızı kolaylaştıracak tüm unsurlar düşünülürken gereksiz hiç bir detaya yer verilmiştir. Yaşam standartı anlamında marjinal fayda elde etmek için planlanan proje eksiksiz bir konfor sunmaktadır. Mimari formu ile de Samsun ilinde eşsiz bir güzelliğe sahip olup dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Güvenlik Kulübesi ve site giriş çıkışlarının kontrol edildiği ve kameralarla site içi güvenliğin sağaladığı projede siz ve aileniz huzur içerisinde yaşabilirsiniz.

Diğer Projeler

Biz Sizi Arayalım

Projenizi faaliyete geçirmek mi istiyorsunuz ? Proje çizimine mi ihtiyacınız var ? Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun biz sizi arayalım..
Adal Yapı - Parallax