Bize Ulaşın

0533 473 68 28
Adal Yapı Proje

Kalite & İş Güvenliği

Kalite & İş Güvenliği
Kalite, Güvenilirlik, İş Güvenliği ve Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz.

Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.

Kaliteli, disiplinli ve standartlara uygun bir çalışma asıl hedefimizdir. Kalite hedeflerimize ulaşmak için en iyi iş ortaklıklarına ve tedarikçiler ile iş yapmaktayız. Biz Tunç İnşaat olarak çevre ve iş sağlığı güvenliği bilincindeyiz. En önemli önceliğimiz insandır. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri en aza indirmek için büyük çaba göstermekteyiz.

Çalışanlarımızın ve projelerimizin önceliği insan sağlığı ve güvenliğidir. Olumsuz etkileri önlemek ve kendimizin, diğer şahısların mülkiyetlerine gelebilecek olan durumları kontrol etmek için her türlü tedbiri almaktayız. En son teknolojileri eş zamanlı olarak takip etmekteyiz. Yönetim kadromuz ve kalifiye personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için memnuniyeti sağlıyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Projenizi faaliyete geçirmek mi istiyorsunuz ? Proje çizimine mi ihtiyacınız var ? Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun biz sizi arayalım..
Adal Yapı - Parallax